ТЕЛЕШІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ

«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК»

РОКИТНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

02.05.2018 с.Телешівка № 44

Про організаційні заходи щодо

прийому дітей до 1-го класу

На виконання наказу відділу освіти Рокитнянської РДА від 11.04.2018р. № 105 «Про організаційні заходи щодо прийому дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти

Рокитнянсього району у 2018 році» та з метою забезпечення доступності здобуття освіти та організованого прийому дітей до 1-го класу

НАКАЗУЮ:

1. Класному керівнику 1-го класу Шараварі О.П:

1.1.Забезпечити виконання організаційних заходів щодо прийому дітей до 1-го класу у 2018 році, визначених Дорожньою картою.

1.2.Провести роз’яснювальну роботу серед батьківської та педагогічної громадськості щодо особливостей прийому дітей до 1-го класу у 2018 році.

2.Покласти персональну відповідальність за організацію прийому та зарахування учнів до 1-го класу на класного керівника Шаравару О.П.

3.Заборонити проведення конкурсного приймання дітей до 1-го класу, за винятком випадків, коли необхідно зарахування на вільні місця дітей з інших мікрорайонів.

4.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника з НВР Салацьку О.Л.

Директор НВО (підпис) В.М.Жилінський

З наказом ознайомлені: (підпис) О.Л.Салацька

(підпис) О.П.Шаравара

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ по Телешівському НВО

від 02.05.2018, № 44

Дорожня карта

прийому дітей до 1-го класу у 2018 році

№ з/п Заходи Терміни Відповідальні
  1. Прогнозування та аналіз
1.1. Забезпечити уточнення даних про дітей шестирічного віку (відповідно до реєстру про них), які проживають на територіях обслуговування закладу загальної середньої освіти До 15 серпня Шаравара О.П.
1.2. Проаналізувати узагальнену інформацію про прогнозовану кількість майбутніх першокласників До 15 серпня Шаравара О.П.
ІІ. Прийняття рішень
2.1. Провести засідання педагогічної ради щодо особливостей прийому дітей до 1-го класу Квітень - травень 2018 Жилінський В.М.
2.2. Прийняти управлінські рішення щодо забезпечення здобуття початкової загальної середньої освіти дітьми 6 – 7-річного віку, які проживають на відповідній території обслуговування, з урахуванням рішень педагогічної ради. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи До 15 серпня Жилінський В.М.
2.3. Проаналізувати кількість дітей, які потребуватимуть підвезення до закладу загальної середньої освіти, маршрути шкільних автобусів та здійснити, за потреби, їх коригування або затвердження нових маршрутів До 15 серпня Жилінський В.М.
ІІІ. Інформаційно-організаційна робота
3.1. Проводити роз’яснювальну роботу серед мешканців села щодо особливостей прийому до першого класу у 2018 році Квітень-травень Шаравара О.П.
ІV. Прийом документів та зарахування до перших класів
4.1. Здійснити прийом документів на зарахування дітей, які проживають на закріпленій за закладом освіти території обслуговування, до 1-го класу Квітень-травень 2018 р. Шаравара О.П.
4.2. Провести зарахування дітей до 1-го класу на підставі рішення педагогічної ради До 01.09.2018 Жилінський В.М.
4.3. Зарахувати дітей до 1-го класу на вільні місця До 01.09.2018 Жилінський В.М.
Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 216

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.