Свято останнього дзвоника

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Дякуємо педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

На святі останнього дзвоника в Телешівському НВО були присутні:

1. Сібільова А.А.
2. Цеван П.Г.
3. Хоменко А.В.
4. Зінченко С.В.
5. Протоієрей Василій

/Files/images/svyato_ostannogo_dzvonika/IMG-1a626ae6856be10563c6442b4959a7e1-V.jpg/Files/images/svyato_ostannogo_dzvonika/IMG-4131fda90d4ad9b08efbbddee6f6a3e3-V.jpg/Files/images/svyato_ostannogo_dzvonika/IMG-622d03e389fff9b9c893f993e5bf1ad9-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.