/Files/images/1357.jpg

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміють наші спонсори. Директором ПРАТ «Блакитна нива» Кравцем Русланом на день Святого Миколая дошкільнятам подаровано різноманітні іграшки та розвивальні ігри, для роботи школи канцелярські товари. За кошти сільської ради були закуплені новорічні подарунки дітям ДНЗ та учням школи.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Телешівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.- д/с» висловлюють найтепліші слова подяки за подарунки.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння важливості шкільного виховання.

В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

З повагою педагогічний, учнівський та батьківський колективи

Батьківський, педагогічний та учнівський колективи Телешівського НВО «ЗОШ І – ІІІ ст..-д/с» висловлюють щиру подяку Телешівському сільському голові Цевану Павлу Григоровичу за виділені кошти для придбання оргтехніки для управлінської діяльності, холодильника та столового посуду у шкільну їдальню.

Павле Григоровичу, дякуємо Вам за підтримку, доброзичливе ставлення до людей, щедрість, справедливість.

За розум Ваш,

За чуйність і турботу,

За чесний труд

І відданість всім нам,

За те, що любите свою роботу-

Дозвольте щиро поклонитись Вам!

Бажаємо благополуччя, добра і сімейного затишку. Хай усе хороше, зроблене з душею і натхненням повертається до Вас сторицею!

Адміністрація та педагогічний колектив Телешівського КЗО дякують голові сільської ради та депутатам за виділення коштів за придбання кухонного інвентаря , електронних журналів "Практика управління закладом освіти", "Заступник директора школи", за виділені кошти для придбання іграшок в дитячий садок, ноутбука, та новорічних подарунків для діток. Також вдячні Зінченку В.В за подарунки діткам до Дня Святого Миколая. Велика подяка вчителям, батькам , працівникам школи за допомогу у ремонті навчальних кабінетів та коридорів.

Щастя Вам, усмішок, щедрої долі,

Серце хай гріє людська доброта,

Втоми не знайте ні в чому й ніколиІ

будьте здорові на довгі літа.

03.02.2021р.

Телешівський комунальний заклад висловлює вдячність заступнику ПС/Г Агрофірми ,,Україна,, Зінченку Сергію Вікторовичу за надану допомогу у прибиранні снігу на території закладу.☃️❄

/Files/images/-/FB_IMG_1612367683097.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 560

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.