/Files/images/1357.jpg

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміють наші спонсори. Директором ПРАТ «Блакитна нива» Кравцем Русланом на день Святого Миколая дошкільнятам подаровано різноманітні іграшки та розвивальні ігри, для роботи школи канцелярські товари. За кошти сільської ради були закуплені новорічні подарунки дітям ДНЗ та учням школи.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Телешівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.- д/с» висловлюють найтепліші слова подяки за подарунки.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння важливості шкільного виховання.

В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

З повагою педагогічний, учнівський та батьківський колективи

Кiлькiсть переглядiв: 12

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.