У нашій школі навчається дуже багато талановитих учнів. Вони беруть активну участь не тільки в житті нашої школи, а й представляють її на конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганням в місті та області. Наша школа випускає у світ багато талановитих та творчих людей. Всі вони - наша гордість...

Переможці предметних олімпіад 2015-2016 н.р.

Черв'як Олена

/Files/images/2015_2016/uchn/IMG_4086.JPGРайонний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки (І місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (І місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (ІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (ІІІ місце).

Районний етап захисту науково-дослідницької роботи МАН з фізики (ІІ місце).

Білобров Артур

/Files/images/2015_2016/uchn/IMG_4083.JPGРайонний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (ІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (ІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (ІІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІІ місце).

Давид Діана

/Files/images/2015_2016/IMG_4092.JPGРайонний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (ІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки (ІІІ місце).

Александров Павло

/Files/images/2015_2016/uchn/IMG_4089.JPGРайонний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (ІІ місце).

Одрина Олександр

/Files/images/2015_2016/uchn/IMG_4088.JPGРайонний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (ІІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (І місце).

Переможці предметних олімпіад 2014-2015 н.р.

Черв'як Олена

/Files/images/uchn/IMG_2380.JPGРайонний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології(ІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (ІІ місце).

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (І місце).

Царенко Катерина

/Files/images/uchn/IMG_2394.JPG

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ місце).

Районний етап захисту науково-дослідницької роботи МАН з фізики (ІІІ місце).

Районний етап захисту науково-дослідницької роботи МАН з математики (І місце).

Величко Тетяна

/Files/images/uchn/IMG_2400.JPG

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (ІІІ місце).

Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.