ВІДДІЛ ОСВІТИ
РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
24.10.2022 року смт Рокитне №195
Про проведення І та ІІ етапів
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2022/2023 навчальному році
Керуючись Указами Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стан) в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ, та від 12 серпня 2022 року № 573 «І Іро продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 15 серпня 2022 року № 2500-ІХ, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 03 жовтня 2022 року № 883 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів із і навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році», відповідно Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 201 1 року № 1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, зі змінами (далі - Положення), наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 14 жовтня 2022 №97В, з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу,
НАКАЗУЮ:
1. Провести у 2022/2023 навчальному році І (шкільний) таII(регіональний) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (далі - Олімпіади) з дотриманнямзаконодавства України в умовах воєнного стану, у такі терміни:
І (шкільний) етап - у жовтні 2022 року;
ІІ (регіональний) етап - у листопаді-грудні 2022 року.
2. Затвердити:
2.1. склад предметно-методичних комісій (додаток 1);
2.2. склад журі ІІ (регіонального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додаток 2).
3. Директорам закладів освіти:
3.1. забезпечити проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у жовтні 2022 року.
3.2. визначити терміни проведення олімпіад на І (шкільному) етапі самостійно. При складанні графіків змагань дотримуватись вимог пункту 2.1 Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (далі – Положення).
3.3. сформувати кількісний склад команд ІІ (регіонального) етапу відповідно до пункту 3.4. Положення.
3.4. підготувати звіти про проведення І етапу та заявки на участь у ІІ етапі та подати їх до КУ «Рокитнянський ЦПРПП» до 31.10.2022 року
4. КУ «Рокитнянський ЦПРПП» (Лисиці Т.О.)
4.1. провести ІІ (регіональний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад згідно з графіком (Додаток 3).
4.2. сформувати кількісний склад команд для участі в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.
4.3. подати звіти про проведення ІІ (регіонального) етапу та заявки на участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад організаційному комітету ІІІ етапу до 26.12.2021.
4.4. здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на директора КУ «Рокитнянський ЦПРПП» Лисицю Т.О.
В.о.начальника відділу освіти Ю.ДОВЖЕНКО
Додаток 1
до наказу відділу освіти
Рокитнянської селищної ради
від 24.10.2022 року №195
Склад
предметно-методичної комісії
№ п/п | ПІП | Посада |
1. | Лисиця Т.О | директор КУ «Рокитнянський ЦПРПП» |
2. | Сатир Г.М. | консультант КУ «Рокитнянський ЦПРПП» |
3. | Кононець Л.П. | консультант КУ «Рокитнянський ЦПРПП» |
4. | Виродова Л.В. | вчитель Рокитнянського ЗЗСО№2 |
5. | Мирець Н.М. | вчитель Острівського ЗЗСО |
6. | Шелест П.П. | вчитель Рокитнянського ЗЗСО№1 |
7. | Іваненко В.І. | вчитель Ромашківського ЗЗСО |
8. | Шаравара Н.Я. | вчитель Рокитнянського ЗЗСО№2 |
9. | Хілініч О.І. | вчитель Рокитнянського ліцею - МАН |
10. | Гулковська Л.О. | консультант КУ «Рокитнянський ЦПРПП» |
Додаток 2
до наказу відділу освіти
Рокитнянської селищної ради
від 24.10.2022 року №195
Склад
журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
Навчальний предмет, клас | ПІП | Посада, заклад освіти | |
Голова журі: | |||
Лисиця Т.О. | Директор Рокитнянського центру професійного розвитку педагогічних працівників | ||
Члени журі: | |||
Біологія | |||
8 клас | Діренко Г.М. | Острівський ЗЗСО | |
Мовчан І.В. | Рокитнянський ЗЗСО №1 | ||
9 клас | Швиденко Л.М. | Ольшаницький ЗЗСО | |
Пономаренко Т.Г. | Насташівський ЗЗСО | ||
10 клас | Терещенко О.С. | Рокитнянський ЗЗСО ст.№3 | |
Виродова Л.В. | Рокитнянський ЗЗСО №2 | ||
11 клас | Прозор Л.А. | Рокитнянський ліцей - МАН | |
Рухаленко Т.І. | Синявський ОЗО | ||
Географія | |||
8 клас | Отеченко Л.В. | Рокитнянський ЗЗСО №1 | |
Биба О.Ф. | Житньогірський ЗЗСО | ||
9 клас | Годлевська О.Ю. | Ольшаницький ЗЗСО | |
Пухова С.А. | Рокитнянський ЗЗСО ст.№3 | ||
10 клас | Орел В.М. | Насташівський ЗЗСО | |
Пуценко С.І. | Ольшаницький ЗЗСО | ||
11 клас | Бондаренко Л.Д. | Рокитнянський ЗЗСО №2 | |
Волосожар О.І. | Синявський ОЗО | ||
Хімія | |||
7 клас | Краєвська Н.О. | Запрудянська гімназія | |
Ведмідь О.В. | Насташівський КЗЗСО | ||
8 клас | Коваленко П.А. | Савинецька гімназія | |
Писанко Т.В. | Рокитнянська гімназія №4 | ||
9 клас | Близнюк Г.О. | Ромашківський ЗЗСО | |
Клименко Н.В. | Синявський ОЗО | ||
10 клас | Шинкаренко О.І. | Рокитнянський КЗЗСО ст.№3 | |
Забігайло В.В. | Житньогірський ЗЗСО | ||
11 клас | Шелест П.П. | Рокитнянський ЗЗСО №1 | |
Попова Л.Д. | Острівський ЗЗСО | ||
Екологія | |||
10 клас | Швиденко Л.М. | Ольшаницький ЗЗСО | |
Пономаренко Т.Г. | Насташівський ЗЗСО | ||
11 клас | Терещенко О.С. | Рокитнянський ЗЗСО ст.№3 | |
Виродова Л.В. | Рокитнянський ЗЗСО №2 | ||
Економіка | |||
9 клас | Пуценко С.І. | Ольшаницький ЗЗСО | |
Волосожар О.І. | Синявський ОЗО | ||
10 клас | Липовенко Ю.І. | Рокитнянський ліцей - МАН | |
Пухова С.А. | Рокитнянський ЗЗСО ст.№3 | ||
11 клас | Отеченко Л.В. | Рокитнянський ЗЗСО №1 | |
Биба О.Ф. | Житньогірський ЗЗСО | ||
Математика | |||
6 клас | Хорунжа О.С. | Синявський ОЗО | |
Обідовська О.М | Рокитнянська гімназія №5 | ||
7 клас | Шило В.Я | Насташівський ЗЗСО | |
Демяненко О.В. | Ромашківський ЗЗСО | ||
8 клас | Москалик Г.П. | Рокитнянський ЗЗСО №1 | |
Переклад В.Й. | Рокитнянський ЗЗСО №2 | ||
9 клас | Гончарук Л.В. | Рокитнянська гімназія №4 | |
Гудзевата О.О. | Житньогірський ЗЗСО | ||
10 клас | Іщенко В.М | Рокитнянський ліцей - МАН | |
Литвиненко Л. М. | Рокитнянський ЗЗСО ст.№3 | ||
11 клас | Шаравара А.О. | Острівський ЗЗСО | |
Ященко Л.В. | Рокитнянський ЗЗСО №3 | ||
Фізика | |||
7 клас | Лисиця М.В. | Шарківська гімназія | |
Сова І. І. | Рокитнянська ЗЗСО №3 | ||
8 клас | Пономаренко В.В | Ольшаницький ЗЗСО | |
Астащенко А. О | Рокитнянський ЗЗСО №1 | ||
9 клас | Довбня М.І. | Житньогірський ЗЗСО | |
Герасименко О.В. | Рокитнянський ЗЗСО №1 | ||
10 клас | Аксьонова С. В. | Рокитнянський ЗЗСО №2 | |
Клименко Н. В. | Синявський ОЗО | ||
11 клас | Литвиненко О.І. | Рокитнянський ЗЗСО №2 | |
Клименко К.О. | Телешівський ЗО | ||
Інформатика | |||
8 клас | Коваленко О. С. | Рокитнянський ЗСО №1 | |
Коваль Н.О. | Рокитнянський ЗЗСО №2 | ||
9 клас | Нікітін В.О. | Шарківська гімназія | |
Гончарук Л.В. | Рокитнянська гімназія №4 | ||
10 клас | Іщенко В.М. | Рокитнянський ліцей - МАН | |
Іваненко В.І. | Ромашківський ЗЗСО | ||
11 клас | Коваль Ю.П. | Рокитнянський ЗЗСО №3 | |
Голубенко Л.А. | Острівський ЗЗСО | ||
Інформаційні технології | |||
8 клас | Коваленко О. С. | Рокитнянський ЗЗСО №1 | |
Коваль Н.О. | Рокитнянський ЗЗСО №2 | ||
9 клас | Нікітін В.О. | Шарківська гімназія | |
Гончарук Л.В. | Рокитнянська гімназія №4 | ||
10 клас | Голубенко Л.А. | Острівський ЗЗСО | |
Коваль Ю.П. | Рокитнянський ЗЗСО №3 | ||
11 клас | Іваненко В.І. | Ромашківський ЗЗСО | |
Іщенко В.М. | Рокитнянський ліцей - МАН | ||
Астрономія | |||
10 клас | Сова І.І | Рокитнянський ЗЗСО №3 | |
Герасименко О.В. | Рокитнянський ЗЗСО №1 | ||
11 клас | Довбня М.І. | Житньогірський ЗЗСО | |
Клименко Н.В. | Синявський ОЗО | ||
Англійська мова | |||
8 клас | Мітлицька О.В. | Рокитнянський ЗЗСО №2 | |
Голубнича С.І. | Рокитнянський ЗЗСО №1 | ||
9 клас | Мітлицька І.В. | Рокитнянська гімназія №4 | |
Нікульча Л.А. | Рокитнянський ЗЗСО №3 | ||
10 клас | Бойко Л.П. | Рокитнянський ЗЗСО №3 | |
Ткаченко О.В. | Синявський ОЗО | ||
11 клас | Нікітіна Т. В. | Рокитнянський ліцей- МАН | |
Задерецький В.А. | Рокитнянський ЗЗСО №3 | ||
Українська мова і література | |||
7 клас | Калитюк Валентина Степанівна | Ромашківський ЗЗСО | |
Жиденко Валентина Михайлівна | Синявський ОЗО | ||
Лисенко Любов Григорівна | Острівський ЗЗСО | ||
8 клас | Онатій Ніна Миколаївна | Рокитнянський ЗЗСО №1 | |
Пархоменко Ольга Михайлівна | Рокитнянська гімназія №4 | ||
Пустовіт Світлана Вікторівна | Рокитнянська гімназія №5 | ||
9 клас | Рев’якіна Тетяна Василівна | Шарківська гімназія | |
Лук’янець Олена Петрівна | Насташівський ЗЗСО | ||
Голубець Галина Володимирівна | Телешівський ЗО | ||
10 клас | Євсєєнко Світлана Володимирівна | Рокитнянський ліцей – МАН | |
Мирончук Ніна Яківна | Рокитнянський ЗЗСО №2 | ||
11 клас | Хілініч Оксана Іванівна | Рокитнянський ліцей – МАН | |
Вдовенко Лідія Станіславівна | Рокитнянський ЗЗСО №3 | ||
Історія | |||
8 клас | Одрина Василь Григорович | Телешівський ЗО | |
Жданова Юлія Юріївна | Синявський ОЗО | ||
Коноваленко Людмила Петрівна | Житньогірський ЗЗСО | ||
9 клас | ГригоренкоСтаніслава Іванівна | Острівський ЗЗСО | |
Лісняк Інна Олександрівна | Рокитнянський ЗЗСО №2 | ||
Шаравара Наталія Яківна | Рокитнянський ЗЗСО №2 | ||
10 клас | Ярмак Ірина Валеріївна | Рокитнянський ліцей – МАН | |
Кірєєва Раїса Борисівна | Рокитнянський ЗЗСО №3 | ||
11 клас | Дасько Тетяна Сергіївна | Рокитнянський ЗЗСО №3 | |
Колісник Олександр Васильович | Ольшаницький ЗЗСО | ||
Правознавство | |||
9 клас | Шаравара Наталія Яківна | Рокитнянський ЗЗСО №2 | |
Жданова Юлія Юріївна | Синявський ОЗО | ||
ГригоренкоСтаніслава Іванівна | Острівський ЗЗСО | ||
10 клас | Коноваленко Людмила Петрівна | Житньогірський ЗЗСО | |
Одрина Василь Григорович | Телешівський ЗО | ||
11 клас | Дасько Тетяна Сергіївна | Рокитнянський ЗЗСО №3 | |
Ярмак Ірина Валеріївна | Рокитнянський ліцей – МАН | ||
Трудове навчання | |||
9 клас | Бігун Людмила Петрівна | Острівський ЗЗСО | |
Корженко Валентина Анатоліївна | Насташівський ЗЗСО | ||
Литвин Леонід Миколайович | Рокитнянський гімназія №5 | ||
Тарасюк Сергій Іванович | Рокитнянський ЗЗСО №1 | ||
11 клас | Танцюра Надія Іванівна | Рокитнянський ЗЗСО №2 | |
Приліпко Тамара Василівна | Рокитнянський ЗЗСО №3 | ||
Невська Катерина Іванівна | Телешівський ЗО | ||
Жиденко Микола Васильович | Синявський ОЗО | ||
Додаток 3
до наказу відділу освіти
Рокитнянської селищної ради
від 24.10.2022 року №195
ГРАФІК
проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2022/2023 навчальному році
№ | Дата проведення | Дисципліна | Класи, учні яких беруть участь у ІІ етапі |
1. | 01.11.2022 | Українська мова і література | 7-11 |
2. | 04.11.2022 | Астрономія | 10-11 |
3. | 08.11.2022 | Трудове навчання | 9,11 |
4. | 11.11.2022 | Біологія | 8-11 |
5. | 18.11.2022 | Фізика | 7-11 |
6. | 22.11.2022 | Географія | 8-11 |
7. | 25.11.2022 | Іноземні мови (англійська) | 8-11 |
8. | 29.11.2022 | Хімія | 7-11 |
9. | 02.12.2022 | Інформатика | 8-11 |
10. | 06.12.2022 | Історія | 8-11 |
11. | 09.12.2022 | Інформаційні технології | 8-11 |
12. | 13.12.2022 | Екологія | 10-11 |
13. | 16.12.2022 | Математика | 6-11 |
14. | 20.12.2022 | Правознавство | 9-11 |
15. | 23.12.2022 | Економіка | 9-11 |
Коментарi